TKOSP 2013

2. ročník Týdne komunikace osob se sluchovým postižením se uskutečnil 21. – 29.9.2013

Záštitu nad TKOSP 2013 převzali:

Daniela Filipiová (senátorka), hlavní město Praha, MUDr. Milan Cabrnoch (poslanec Evropského parlamentu), Mgr. Jiří Zimola za Jihočeský kraj, Mgr. Petr Tulpa za Liberecký kraj, Miroslav Novák za Moravskoslezský kraj, MUDr. Jiří Běhounek za kraj Vysočina, Ing. Pavel Šotola za Pardubický kraj, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR a Doc. MUDr. Leoš Heger, CSc. – ministr zdravotnictví ČR, JUDr. Michal Hašek za Jihomoravský kraj, RSDr. Stanislav Rybák za Ústecký kraj.

Projektu se zúčastnilo na 43 partnerů. Akce se uskutečnily v Praze, Brně, Olomouci, Karviné, Ostravě, Liberci, Kurdějově, Karlových Varech, Hradci Králové, Kroměříži, Uherském Hradišti, Valašském Meziříčí. Partneři nabídli celou řadu kulturních, sportovních a společenských akcí. Někteří z partnerů jako např. Česká unie neslyšících v Praze nebo Poradenské centrum v Kroměříži  dokonce nabízeli široké veřejnosti prakticky každý den možnost setkání a poznávání světa „ticha“, novinky a informace pro osoby se sluchovým postižením. Samotné ORBI PONTES uspořádalo spolu s partnery celkem 15 různorodých akcí pro malé i velké, slyšící i neslyšící.

Co všechno se uskutečnilo spolu se seznamem partnerů naleznete v celorepublikovém Programu TKOSP 2013 ZDE. Nechte se inspirovat na setkání v roce 2014!

Velkým úspěchem letošního ročníku byl pro nás profesionální reklamní spot Není ticho jako ticho. Společně s tvůrci spotu, Funny Bunny Films, jsme 21.11.2013 převzali za tento spot 1. cenu v soutěži Žihadlo roku 2013 o nejlepší česko-slovenskou veřejně prospěšnou reklamu v kategorii televizní a kino spot.

Děkujeme všem sponzorům, dárcům, médiím, partnerům, dobrovolníkům, spolupracovníkům za spolupráci, nadšení a podporu.

TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ NA TKOSP 2014!

Mapa kraju s podporou TKOSP

Powered by WordPress | Designed by: diet | Thanks to lasik, online colleges and seo