Týden komunikace osob se sluchovým postižením (TKOSP) 2021

Posted on 30.7.2021 in TKOSP by Ladislav Kratochvíl

ORBI PONTES pravidelně pořádá festival Týden komunikace osob se sluchovým postižením. První ročník proběhl v roce 2012 v 6 krajských městech, do projektu se zapojilo na 40 partnerů. V roce 2019 již tento festival nabídl lidem se sluchovým handicapem, ale i široké veřejnosti 44 akcí v 7 krajích ČR. Pestrý program připravila divadla, muzea, neziskové organizace, školy zaměřené na výuku dětí se sluchovým postižením a mnoho dalších.

V minulém roce tento festival bohužel neproběhl z důvodu komplikací způsobených koronavirovou krizí. Letos však již aktivně připravujeme další ročník, který se bude konat v září od 17. do 26.9.2021. Celý tento festival bude již tradičně zahájen konferencí v senátu parlamentu ČR. Rovněž jsme k letošnímu ročníku vytvořili nový video spot, který upozorňuje na komunikační bariéry osob se sluchovým postižením a zároveň slouží jako pozvánka na 8. ročník festivalu.

Podrobný přehled všech akcí, které jsme pro Vás letos s partnerskými organizacemi naplánovali si můžete prohlédnout v programu TKOSP 2021.

Generálním partnerem akce se již tradičně stala Československá obchodní banka, a.s.

Dalšími významnými partnery tohoto festivalu jsou Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Dopravní podnik hlavního města Prahy a Městská část Praha 2.

plakát tkosp 2021

 

 

Program TKOSP 2021

K akcím TKOSP 2021

 

Comments on 'Týden komunikace osob se sluchovým postižením (TKOSP) 2021' (0)

Comments are closed.