Zdravotní cvičení

Posted by madmin

SPIRAL JÓGA A RELAXAČNÍ CVIČENÍ PRO OSOBY SE SLUCHOVÝM POSTIŽENÍM

Lektorka Eva Kovářová pořádá lekce cvičení pro osoby SP od listopadu 2012. Během cvičení se Eva věnuje každému cvičícímu individuálně, dle jeho potřeb. Eva je absolventka FTVS UK – Tělocvik,  Biologie, Fitness trenérka, instruktorka zdravotní jógy, instruktorka metody SM systém, Dornova  metoda, Acroyoga, Reiky II, Výživový kurz Nutris.

1. Pravidelná cvičení od 16.9. 2014 v úterý 8:00 – 9:15

Kde: Klub Vnímej své tělo, Vyšehradská  43, Praha 2 u tramvajové zastávky Botanická  zahrada.

SPIRAL YOGA AND RELAXATION EXERCISES FOR PEOPLE WITH HEARING IMPAIRMENT

Instructor Eva Kovářová  has been offering classes to people with hearing impairment since November 2012. Eva is an absolvent of Faculty of Physical Education and Sport by Charles University in Prague. She is  a fitness instructor, instructor of yoga, SM system method, Dorn method, Acroyoga, Reiky II, Nutrition Classes Nutris.

Regular Lessons on Tuesdays from September 16, 2014, 8:00am  to 9:15am
 Club Vnímej své tělo, Vyšehradská 43, Praha 2, tram station Botanická zahrada.
Registration on eva.kovarova@vnimejsvetelo.cz

Kapacita cvičení je 10 osob.
Lekce: 120 Kč / osoba SP
Platba: předem 10 lekcí dopředu za 1200 Kč (Je možné domluvit i 5  lekcí).
Jedná se o cvičení jógy a směs kompenzačních a posilovacích cvičení.
Tato  rehabilitační forma cvičení je určena úplným začátečníkům, kteří mají problémy s  bolestmi zad a kloubů, těm kteří se doposud báli složitých jógových  ásan a chtějí to  konečně zkusit, a také pro sportovce, kteří potřebují kompenzovat jednostranné  zatížení a nebo pro ty z vás, kteří se chtějí hezky protáhnout a zpevnit své  tělo.
Máte-li zájem o cviščení a nemůžete chodit v úterý ráno? Pak můžete navštívit kteroukoli jinou Evinu lekci. Domluvit se s Evou můžete na: eva.kovarova@vnimejsvetelo.cz.

Doplňující informace:

1. Nemůžete-li se objednané lekce zúčastnit, vždy si můžete lekci nahradit v jiný termín. Případně je možné nahradit i návtěvou lekce pro  slyšící, kde také cvičí max. 8-10 osob. Pokud by došlo ke zranění, vše se domlouvá individuálně.

2. Za cvičení je možné vystavit účet.