Projekt „Bavíme se“

Posted on 4.3.2015 in homepage,spoluprace by MJ

Velice rádi jsme převzali záštitu nad projektem „Bavíme se“, který nám představila sl. Marína Štibrányiová. Jde o vytvoření nového webu pro rodiče dětí se sluchovým postižením.

Projekt „bavíme se“ má umožnit jednoduché vyhledání veškerých volnočasových aktivit pro děti se sluchovým postižením. Jedná se o webové stránky, které slouží jako rozcestník. Webové stránky by měli nabízet aktivity jednorázové, sezónní a pravidelné kroužky během školního roku. Rodič který se na stránky dostane podle svého okresu vyhledá, co se u nich v okolí nachází, a co by jeho dítě se SP mohlo navštívit. V současné době neexistuje komplexní kalendář veškerých akcí pořádaných pro děti se sluchovým postižením a informace se na webových stránkách, které se osobami se sluchovým postižením zabývají, většinou těžko dohledávají a nebo neinformují o akcích celkově. Cílem je, aby se informace dostávali k těm, kteří to potřebují, co nejrychlejší a nejpřehlednější cestou.

K realizaci projektu máme zajištěnou technickou část (praktickou realizaci, grafik, programátor, webmaster). Aby mohli stránky správně fungovat potřebujeme podporu jednotlivých organizací, věnující se dětem a lidem se sluchovým postižením, které by nám informace o svých akcích poskytovaly.

Kontakt: Marína Štibrányiová, marina.stibranyi@gmail.com

 

Comments on 'Projekt „Bavíme se“ ' (0)

Comments are closed.